O firmie

Zadzwoń

Pod numerem telefonu:
tel kom. 501-323-666

uzyskasz informacje dotyczące naszej oferty i usług.

O firmie

Firma Parkietland powstała w 1983 roku.

Nasza wieloletnia praktyka i doświadczenie pozwalają nam na wykonywanie usług na najwyższym poziomie, a szerokie kontakty z producentami i importerami umożliwiają nam oferowanie produktów najwyższej jakości w korzystnych cenach.

Zajmujemy się kompleksową sprzedażą i usługami w zakresie układania, cyklinowania i wykańczania parkietów, mozaik, podłóg drewnianych, gotowych parkietów, podłóg trójwarstwowych, paneli, listew i cokołów, oraz wszystkich materiałów związanych z podłogami. W zakresie naszej działalności są również profesjonalnie projektowane i wykonywane tarasy drewniane oraz posadzki sportowe. Oferujemy także profesjonalne wykonanie warstwy wyrównującej na podłożu wymagającym takiego przygotowania.

Od początku działalności naszej firmy stawiamy na jakość. Bezpłatnie dokonujemy wizji obiektu, wykonujemy pełny kosztorys, darmowy pomiar, zbadanie wilgotności wylewki, profesjonalne doradztwo w zakresie rodzajów drewna oraz materiałów do jego wykańczania. Usługa ma charakter kompleksowy, a więc wszystkie etapy od zamówienia podłogi po zakończenie prac klient powierza nam - od zaprojektowania przez transport po realizację, wszystkie etapy odbywają się według uzgodnionego harmonogramu.

Wszystkie stosowane przez nas materiały posiadają atesty. Kientowi polecamy produkty, które sprawdziliśmy w kwestii wytrzymałości i komfortu użytkowania. Realizujemy także zamówienia nietypowe, projektując np. różnego rodzaju zabudowy, elementy osłonowe ogrzewania (kratki, pokrywy), mozaiki pałacowe, intarsje.

Nasza firma znana jest z uczciwości i wysokiej jakości, dlatego zapraszamy do korzystania z naszych usług.

inż. Krzysztof Wyrwa
właściciel firmy